Dit is het chalet nr.31 ook van van Daniëlle en Patrick. Het chalet is van alle gemakken en comfort voorzien. Hun chalet ligt vlak achter chalet nr.23. Het chalet heeft een groot overdekt houten terras met een fraaie lounge set en ook eethoek.. Daarnaast is er ook genoeg ruimte voor lekkere ligbanken en een BBQ (alleen op gas is toegestaan) De beschikbaarheid en de weekprijzen staan op onze beschikbaarheid pagina. Heeft u interesse in dit chalet dan kunt u ons altijd even bellen voor meer informatie tel:+31622927790. of ons een mailtje sturen via onze contactpagina.
Wij geven u graag meer informatie en kunnen u alle contactgegevens van Daniëlle en Patrick geven zodat u verder zelf de eventuele reservering met hen kunt bespreken.

Dit zijn Daniëlle en Patrick en wensen u welkom op chalet nr.31


De plek heeft een volledig open gedeelte met parasol, ligbedden en een BBQ. Maar kent ook een fijne volledige overkapte vlonder met eet en grote lounge-set.






Direct naast het chalet kunt u de auto parkeren op eigen terein.















De beschikbaarheid en de weekprijzen staan op onze beschikbaarheid pagina.